-34%









1 517 ₴
1 001 ₴
Колір коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 19х25,5х5,5.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- закривається на блискавку;
- всередині: потайна кишеня на блискавці;
- дві кишені на блискавці на тильній стороні;
- дві кишені на блискавці на лицьовій стороні (одна накладна та одна вбудована);
- ручка для носіння в руках;
- знімний ремінець на плече.
Месенджер для чоловіків з натуральної шкіри невеликого розміру. Аксесуар ви можете носити як в руках, так і на плечі. Дизайн аксесуара витриманий в класичному стилі з урахуванням всіх сучасних тенденцій. Усередині сумки якісна текстильна підкладка. Доповнено месенджер якісною фурнітурою. Сумка ідеально підійде для роботи або навчання, а також для ділових зустрічей або зустрічей з друзями. Месенджер - ідеальний варіант сумки для сучасного чоловіка. Виріб має весь необхідний функціонал. Шкіряний месенджер - кращий подарунок з будь-якого приводу і без.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече місткий чоловічий месенджер із натуральної шкіри коричнева |