-43%









1 902 ₴
1 084 ₴
Матеріал: текстиль;
Колір чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 28х24х10.
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці і під клапаном з магнітними кнопками;
- дві відкриті кишені для мобільного і потайна кишеня на блискавці;
- вбудована кишеня на блискавці під клапаном;
- кишенька на блискавці на тильній стороні;
- незнімний ремінець на плече.
Невелика сумка почтальонка в універсальному і практичному чорному кольорі. Аксесуар доповнено необхідним функціоналом. Виробництво - фабричний Китай. Закривається сумка на клапан з магнітними кнопками. Всередині - щільна підкладка з тканини коричневого кольору. Сумку зручно носити на плечі. Текстильний ремінець не знімається. Сумка ідеальний варіант на кожен день за бюджетною вартістю. На нашому сайті модель доступна в різних кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка через плече текстильна поштальйонка зі щільної міцної тканини чорна |