-29%









1 195 ₴
848 ₴
Колір чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 19х16х4;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- потайна кишеня на блискавці на задній стінці;
- кишеня на тильній стороні на блискавці;
На лицьовій стороні:
- накладна кишенька на блискавці;
- дві вбудовані кишені на блискавці;
- регульований текстильний ремінець на плече.
Стильна чоловіча сумка компактного розміру з натуральної шкіри. Модель ідеально підійде на кожен день. В сумку з легкістю помістяться всі найнеобхідніші речі. З такою сумкою буде зручно ходити на роботу або зустрічі. Доповнено виріб якісною фурнітурою. Сумка стане прекрасним подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече крос-боді з натуральної шкіри чорна |