










1 608 ₴
Колір чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 19х15х5;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- кишеня відкритого типу для телефону;
- кишеня на тильній стороні на блискавці;
На лицьовій стороні:
- накладна кишенька на магнітній кнопці.
Сучасна чоловіча сумка з натуральної шкіри. Виріб стане просто знахідкою для чоловіків. Виріб продумано до дрібниць і має оригінальний дизайн. Сумка доповнена якісною фурнітурою. Доповнена модель текстильним регульованим ремінцем. Закривається на блискавку. Сумка буде відмінним подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стильна шкіряна чоловіча сумка крос-боді з натральної шкіри |