-10%








1 608 ₴
1 447 ₴
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 16х18х6 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- 1 основне відділення на блискавці;
- усередині кишеня на блискавці;
- на зовнішній стороні 3 кишені на блискавці;
- на тильній стороні кишеня на блискавці;
- текстильний ремінь для перенесення на плечі.
Відмінна компактна чоловіча сумка через плече з якісної шкіри з підвищеними показниками міцності та стійкості до зношування. У дизайні цієї моделі немає нічого зайвого, а це особливо важливо для цінителів лаконічності. Всі кишені закриваються на блискавки, ремінь зроблений із міцного текстилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече компактний крос-боді з натуральної шкіри чорний |