-17%









1 746 ₴
1 449 ₴
Колір коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри (ШхВхГ, см): 17,5 х22х7 см
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- 2 основні відділення на блискавці;
- всередині невелика кишеня на блискавці;
- на зовнішній стороні 3 кишені на блискавці;
- на тильній стороні кишеня на блискавці;
- регульований текстильний ремінь для перенесення на плечі;
- зручна ручка для перенесення сумки в руках.
Добротна чоловіча сумка-месенджер із натуральної шкіри високої якості з відмінними характеристиками. Має місткі основні відділення та додаткові кишені на зовнішній стороні, що дуже зручно та практично. Колір виробу – насичено коричневий, фактура – зерниста з легким відливом. Ремінь виконаний із міцного текстилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече месенджер із ручкою на два відділення коричнева |