-17%









1 232 ₴
1 023 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 20х24,5х6 см;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- потайна кишеня на блискавці на задній стінці;
- дві вбудовані кишені на тильній стороні на блискавці;
На лицьовій стороні:
- накладна кишенька на блискавці;
- дві вбудовані кишені на блискавці;
- ручка для перенесення в руках;
- знімний регульований текстильний ремінець на плече.
Практична чоловіча сумка середнього розміру із натуральної шкіри. Модель, яка ідеально підійде на кожен день. В аксесуарі одне основне відділення та шість кишень різних розмірів, сумку можна носити як у руці, так і на плечі. У сумку з легкістю помістяться всі необхідні речі. З таким аксесуаром усі Ваші речі будуть у порядку, з ним також буде зручно ходити на роботу чи зустрічі. Доповнено виріб якісною фурнітурою, темно-срібло кольору. Сумка стане чудовим подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече зручний месенджер з ручкою коричнева |