-17%









1 769 ₴
1 468 ₴
Колір: бежевий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 22х14х8см;
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- містке основне відділення, що закривається на блискавку;
- усередині: потайна кишеня на блискавці та кишеня відкритого типу;
- вбудована кишеня на блискавці на тильній стороні;
- фурнітура кольору срібла;
- не знімний текстильний ремінь.
Чарівна сумка для жінок на всі випадки життя із натуральної якісної шкіри. Аксесуар складається з основного відділення, яке закривається на блискавку, потайної кишені на блискавці та кишені відкритого типу всередині, а також кишені на блискавці зовні на тильній стороні. Носити сумку можна в руці, під рукою, на плечі та через плече, для цього є не знімний текстильний ремінь. В аксесуарі використано якісну фурнітуру кольору срібла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна сумка на плече маленька, але містка сумочка з натуральної шкіри бежева |