-17%









1 518 ₴
1 260 ₴
Колір: коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір (ШхВхГ, см): 19,5х22,5х8.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Особливості:
- два основні відділення на блискавках;
- усередині: потайна кишеня на блискавці;
- кишеня на блискавці на тильній стороні;
- накладна кишеня на блискавці та дві вбудовані кишені на блискавці, на лицьовій стороні;
- не знімний текстильний регульований ремінець на плече.
Солідна чоловіча сумка з натуральної шкіри, у коричневому кольорі, з якісною фурнітурою. Аксесуар зовсім не вибагливий у догляді та користується особливою популярністю у чоловіків. Усередині сумки щільна текстильна підкладка. По краях аксесуар прошитий рівним рядком. Сумка стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий зручний месенджер із натуральної шкіри коричнева |