-27%









2 451 ₴
1 789 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 23х24х1,5 см;
Країна виробник: Україна;
Бренд: Shvigel.
Особливості:
- основне відділення, що закривається блискавкою;
- кишеня на блискавці та дві кишені відкритого типу всередині;
- кишеня на блискавці зовні;
- текстильний незнімний регульований плечовий ремінь;
- підкладка із чорної тканини.
Сучасна тонка чоловіча сумка із зернистої натуральної шкіри. Модель зручна в перенесенні та ідеально підходить для повсякденного використання, роботи, навчання, бізнесу та подорожей, а також для різноманітного одягу. Фурнітура металевого кольору - стійка не змінює свій колір у процесі носіння. Виріб можна використовувати як компактну сумочку і носити її на плечі або через плече. Внутрішні відділення та додаткові кишені дозволяють зручно розмістити все потрібне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече тонкий чоловічий месенджер із натуральної шкіри чорна |