-25%









2 121 ₴
1 591 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір чорний;
Розміри (ШхВхГ): 19х9,5х2,5.
Країна виробництва: Китай.
Особливості:
складається з двох частин:
в першій:
2 основних відділення для купюр;
2 прихованих відкритих кишені;
4 слота для кредиток;
кишеня-перегородка на блискавці;
2 маленьких відкритих кишеньки над слотами для кредиток;
знімний ремінець-петелька;
закривається на блискавку.
у другій частині:
2 глибоких кишені;
4 слота ширше для посвідчення;
6 прорізних осередків для карток;
2 відкритих кишені;
закривається на кнопку.
Презентабельний жіночий гаманець з натуральної шкіри, універсального чорного кольору. Він має багато різних відділень і кишень, тому можете не переживати, адже в нього помістяться всі Ваші необхідні речі. Функціональності даної моделі можна позаздрити. Його можна носити в сумці, портфелі, а також як самостійний аксесуар. Усередині гаманця досить місця для зручного розташування купюр, кредиток і інших особистих речей. Поспішайте купити клатч для себе або на подарунок близькій людині. При покупці гаманця, він буде упакований в фірмову картонну коробку білого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець-клатч презентабельний місткий гаманець із натуральної шкіри чорний |