-25%









2 184 ₴
1 638 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір зелений;
Розміри (ШхВхГ): 19х9,5х2,5.
Країна виробництва: Китай.
Особливості:
виріб складається з двох частин
в першій частині:
2 відділення для купюр;
2 прихованих кишені;
кишеня-перегородка на блискавці;
8 слотів для кредиток;
закривається на блискавку.
в другій автономній частині:
3 відкритих кишені;
10 слотів для кредиток (один з них під плівкою);
закривається на хлястик з магнітом;
кишеня на блискавці на тильній стороні.
Місткий гаманець для чоловіків і жінок благородного зеленого кольору. Аксесуар в такому кольорі притягує гроші. Виріб виглядає дуже стильно і не дивлячись на свій здавалося б громіздкий розмір зручно лежить в руці. Аксесуар доповнено достатньою кількістю осередків для кредиток. Гаманець здатний замінити вам кредитницю. Таким чином, купуючи один аксесуар ви отримуєте по функціональності навіть 2 аксесуара: гаманець і візитницю. Рекомендуємо вам дану модель, якщо ви перебуваєте в пошуку подарунка. На нашому сайті аксесуар доступний в різних кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець місткий жіночий купюрник із натуральної м'якої еластичної шкіри зелений |