










1 655 ₴
Колір коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 22,5х18,5х5;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- потайна кишеня на блискавці на задній стінці;
- кишеня на тильній стороні на блискавці;
На лицьовій стороні:
- накладна кишенька на блискавці;
- регульований текстильний ремінець на плече.
Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіри. Виріб виконаний з зернистої шкіри коричневого кольору. Усередині аксесуара щільна текстильна підкладка коричневого кольору. Сумка буде вашим ідеальним варіантом на кожен день. Модель дуже зручна. Класичний дизайн ніколи не вийде з моди. Така сумка підійде під будь-які речі з вашого гардеробу. Модель доповнена якісною фурнітурою в дизайн виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече зручний чоловічий месенджер із натуральної шкіри коричнева |