-27%









1 450 ₴
1 059 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір: бордовий.
Розміри (ШхВхГ, см): 9,5х19х3 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- 2 глибоких кишені для грошей;
- монетниця на блискавці;
- 4 відкриті кишені;
- 15 слотів для кредиток (три з яких під плівкою);
- Гаманець закривається на хлястик з кнопкою.
Стильний і місткий жіночий гаманець. У такій моделі багато місця для ваших кредиток і ви без проблем зможете помістити чималу кількість купюр і монет. Гаманець досить об'ємний. Гаманець прошитий по краях акуратно рудим рядком. Аксесуар виконаний з урахуванням всіх модних тенденцій і побажань клієнтів. Аксесуар виготовлений з щільної натуральної шкіри приємною на дотик. Бордовий колір - це ідеальне поєднання розкоші і класики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець великий жіночий купюрник із натуральної шкіри бордовий |