-10%









2 721 ₴
2 449 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості.
Колір чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 20х22,5х5,5 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на блискавці і під клапаном на магнітній кнопці;
- дві накладні відкриті кишені всередині;
- потайна кишеня на блискавці;
- накладна кишеня на блискавці і вбудована кишеня на блискавці на лицьовій стороні аксесуара;
- кишеня на блискавці на тильній стороні;
- ручка шкіряна для носіння в руках;
- знімний ремінець на плече.
Вертикальна сумка з м'якої шкіри для чоловіків. Виріб стане просто знахідкою для чоловіків. Дизайн сумки продуманий до дрібниць і виглядає дуже солідно і стильно. Сумка доповнена якісною фурнітурою. Доповнена модель текстильним регульованим ремінцем. Закривається на блискавку і клапан. Сумка буде відмінним подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече чоловічий месенджер із ручкою для перенесення в руці чорна |