-43%









2 223 ₴
1 267 ₴
Матеріал: текстиль;
Колір синій;
Розміри (ШхВхГ, см): 27х23,5х8.
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- два основних відділення на змійках;
- в ближньому відділенні дві кишеньки для мобільного телефону;
- потайна кишеня на змійці в далекому відділенні;
- кишеня на змійці під клапаном на лицьовій стороні;
- вбудована кишеня на змійці на клапані;
- кишеня на змійці на тильній стороні сумки;
- підкладка з темної коричневої тканини.
Ідеальна сумка з міцного текстилю на кожен день. Модель дуже функціональна і універсальна. Виріб доповнено якісною фурнітурою і щільною текстильною підкладкою. Сумка дуже практична за рахунок того, що має два відділення. Така сумка буде ідеальним варіантом на кожен день. Виріб підійде як для роботи, так і навчання. Сумка легко зможе замінити вам барсетку. Радимо дану модель, якщо ви не хочете переплачувати і шукаєте гідну текстильну сумку для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка через плече на два відділення текстильна чоловіча месенджер зі щільної тканини синя |