-10%









892 ₴
803 ₴
Колір: чорний;
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри (ШхВхГ, см): 17х19,5х7 см;
Країна-виробник: Китай;
Бренд: Vintage.
Опис:
- одне основне відділення на блискавці;
- усередині невелика кишеня на блискавці;
- на зовнішній стороні три кишені на блискавці;
- на тильній стороні кишеня на блискавці;
- регульований текстильний ремінь для перенесення на плечі;
- зручна ручка для перенесення сумки в руках.
Компактна чоловіча сумка з високоякісної натуральної шкіри, яка стійка до різних пошкоджень та зносу. Має одне основне відділення та чотири додаткові кишені для різних аксесуарів. Ремінь виконаний із міцного текстилю та регулюється по довжині. Класичний чорний колір доповнює практичність моделі та робить її чудовим вибором на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Шкіряна чоловіча сумка з ручкою месенджер із натуральної шкіри чорна |