-10%









1 164 ₴
1 048 ₴
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Колір: чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 17х21х3,5 см;
Країна-виробник: Китай;
Бренд: Vintage.
Опис:
- основне відділення на блискавці;
- всередині: кишеня на блискавці та три слоти для кредитних карток;
- на лицьовій стороні кишеня відкритого типу;
- текстильний ремінець на плече (незнімний);
Ідеальна сумка для стильних чоловіків із якісної зернистої шкіри. Зручна та багатофункціональна модель. Відмінний варіант щодня як для ділового стилю, так і міського. На ній не видно подряпин і виглядає дуже ефектно. Модель доповнена фурнітурою кольору срібла. Всередині сумки підкладка синього кольору. Буде ідеальним варіантом для подарунка близькій людині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Компактна чоловіча шкіряна сумка через плече зручний месенджер із натуральної шкіри чорний |