-10%








2 650 ₴
2 385 ₴
Колір: світло-коричневий;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 23х25х2,5см;
Країна виробник: Китай.
Особливості:
- основне відділення на блискавці;
- 2 відкриті кишені для мобільного;
- потайна кишеня на блискавці на задній стінці;
- відкрита кишеня під клапаном на магнітних кнопках;
- кишеня на блискавці на тильній стороні аксесуара;
- знімний регульований текстильний ремінець зі шкіряною вставкою;
- товщина сумки регулюється блискавкою.
Незвичайна та оригінальна сумка з натуральної шкіри світло-коричневого кольору. Її особливістю є те, що ви можете самостійно регулювати її об'єм за допомогою блискавки знизу аксесуара. Сумку доповнено якісною фурнітурою кольору темного золота. Сумка має невеликий розмір та досить містка. Всередині аксесуару якісна текстильна підкладка коричневого кольору. По краях сумка прошита рівною світлою ниткою. Ідеальний варіант для повсякденного використання. Сумка відмінно підійде для роботи або навчання. Аксесуар упакований у тканинний мішок для захисту від пилу та бруду, у той час як ви його не носите. Буде бажаним подарунком для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка з регулюванням об'єму коричнева |