-10%







3 255 ₴
2 930 ₴
Колір чорний;
Матеріал: натуральна шкіра високої якості;
Розмір (ШхВхГ, см): 26,5х22,5х7.
Країна виробник: Китай.
Всередині:
- основне відділення під клапаном з магнітними кнопками;
- дві відкритих кишені для мобільних;
- потайна кишеня на блискавці;
- дві накладних кишені під клапанами на лицьовій стороні;
- кишеня на блискавці тильній стороні аксесуара;
- незнімний текстильний ремінець.
Містка сумка для справжніх чоловіків в гладенькій шкірі чорного кольору. Сумка має особливий дизайн, який виділить вас з натовпу і додасть більше строгості і солідності вашому стилю. Сумка доповнена якісною фурнітурою. Дизайн самої моделі продуманий до всіх дрібниць. Аксесуар упакований в тканинний чохол. Така сумка стане найпрекраснішим подарунком для будь-якого чоловіка. Зверніть увагу, що сумка виконана в глянцевій блискучій гладкій шкірі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка через плече вертикальна чорна |