










1 530 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: бордовий;
Розміри (ШхВхГ): 18,5х9х2.
Країна виробництва: Китай.
Особливості:
4 глибоких відділення для купюр;
2 кишені на блискавці посередині;
8 слотів під пластикові картки;
1 прихована кишеня;
закривається на клапан з магнітами;
кишенька на блискавці на тильній стороні гаманця.
Горизонтальний гаманець на 4 відділення для купюр. Виробництво - фабричний Китай з урахуванням всіх модних тенденцій. Виріб продумано до дрібниць і виконано в класичному стилі, але при цьому доповнено кишеньками для вашої зручності. У такий гаманець ви зручно розкладете купюри і кредитки. Закривається гаманець на магніти. На тильній стороні виробу - кишенька на блискавці. Гаманець додасть завершеності і підкреслить відмінний смак. У комплекті йде фірмова коробка. Дана модель стане ідеальним подарунком для представниць жіночої статі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець на магнітах жіночий купюрник із натуральної м'якої еластичної шкіри бордовий |